Karolína Plíšková si zahrála čtvrtftinále Australian Open

Karolína Plíšková má za sebou povedený vstup do sezóny, když získala titul v Brisbane a postoupila do čtvrtfinále Australian Open! Kaja55

Prague Open 2016 ovládl Adam Pavlásek

16. ročník tradičního turnaje nabídl fantastickou finálovou podívanou s českou účastí. Po třísetové bitvě se nakonec radoval z titulu i posunu do top 100 Adam Pavlásek, který porazil Stephana Roberta 6:4, 3:6 a 6:3.

pragueopen2016

Karolína Plíšková je aktuálně 3. hráčkou světa

Karolína Plíšková je aktuálně na 3. místě světového žebříčku, její sestra Kristýna se nyní nachází na 58. místě.

MSI 6210

Markéta Vondroušová si připsala první výhru na okruhu WTA

Smluvní hráčka společnosti Markéta Vondroušová si připsala na turnaji J&T Banka Prague Open 2016, kde startovala na divokou kartu, první výhru na okruhu WTA, když v 1. kole porazila Oceane Dodinovou z Francie!